עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
היי,
זה הבלוג שלי ומקווה שתהנו.
Thedark#

(thedark.666.9@gmail.com)
חברים
תיאוניקולאופיר בלוגIronHeartsunshineall by myself
Mr.Nobodyשיפוצניקיתמאיה דקלThelseשארלוטמיכל
טלטלmayyanlevLiliBlacKEyesחמוץ מתוקYN71
Do what I wantJennyטל אורIM ALLuciferɛAngelɜ
NoNameהדסGil (:Suzanmichal dayan
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

צמרמורת

13/10/2016 23:57
The dark
סיפור, חיים, רגשות
"הייתי ילדה קטנה ותמימה (13) ומישהו שנראה ממש חמוד (היה נראה בערך בן 17) התחיל לדבר איתי ואני בתור ילדה שבנים לא מדברים איתה בכלל ממש ממש התלהבתי דיברנו איזה שעה ואז הוא אמר היי תשמעי יש איזה מקום ממש מגניב לא רחוק מפה בואי נלך לשם קצת נדבר
אמרתי למה לא ובאתי ירדנו מהאוטובוס ולא היה שום דבר חוץ מזה שהוא הוציא סכין ואמר תיכנסי עכשיו לבית הזה
ירדנו במדרגות והייתי איטית מידי אז הוא משך אותי בשיער למטה ונפלתי 
אחרי כמה דקות שהוא פשוט הסתכל עלי בלי להגיד כלום הוא אמר לי תגידי להורים שלך שאת נשארת לישון אצל חברה שלך ואל תקבלי לא כתשובה
שלחתי לאמא הודעה והיא התקשרה אז עניתי ולא דיברתי הרבה כי היא הסכימה ואמרתי שאנחנו בדיוק באמצע משהו אז אני מנתקת נדבר מחר
הוא דחף אותי למיטה ואמר לי להוריד את הבגדים
כשלא הסכמתי הוא חנק אותי שלא יכולתי לנשום ואמר שמאוד כדאי לי להקשיב לו
אז הורדתי את הבגדים וישבתי ערומה מקופלת בפינה
הוא משך אותי מהרגליים ופתח לי אותן בכוח והתחיל ללקק אותי בין הרגליים דוחף את הלשון שלו פנימה ואז הוא הסתכל ואמר איזה יופי את חיכית רק לי וחייך (הייתי בתולה)
אחר כך הוא הלך וחזר עם שמלה שחורה קצרה שנסגרת מקדימה בכפתורים ואמר לי ללבוש אותה
בהיתי בה והוא משך אותי שוב מהשיער וצעק "תלבשי את זה עכשיו זונה קטנה את לא רוצה שיכאב לך נכון?" לבשתי את השמלה והוא כעס עלי שאני שטוחה מידי לשמלה ובגללי הוא צריך עכשיו לתפור את זה
הוא תפר אותה כשהיא עוד הייתה עלי ודקר אותי בטעות כמה פעמים עם המחט
הוא הסתכל עלי ואמר "מושלמת, עכשיו תחכי להפתעה" אחרי כמה דקות הוא חזר וראיתי אותו עם חליפה הסתכלתי עליו והוא אמר "נו את לא מתכוונת להחמיא לי?"
עד אז לא אמרתי מילה מהרגע שנכנסנו לבית, והוא סתר לי ואמר "או שאת מחמיאה לי עכשיו על המראה שלי או שאני אדאג שלא תראי שוב בחיים שלך" אז אמרתי לו שזאת החליפה הכי יפה שראיתי בחיים שלי אתה נראה בה כל כך טוב
הוא משך אותי אליו ושם את הידיים שלי על הכפתורים בחולצה שלו והתחיל לפתוח את הכפתורים עם הידיים שלי בתוך שלו ואז הוא עזב אותן ואני המשכתי כי היה ברור שזה מה שהוא רצה הוא תפס לי את היד ואמר לי "לאט יותר! ואני רוצה שתיצמדי אליי כמה שיותר, כדי להרגיש אותך..."
בסוף הוא נשאר רק עם מכנסיים הסתכל עלי ואמר "טוב רציתי לחכות אבל את עושה את זה קשה מידי זונה קטנה!" הוא זרק אותי על המיטה שם את הזין שלו מעל הפרצוף שלו ואמר לי "תמצצי אותו זונה קטנה, קדימה תעשי את זה כבר!"
אמרתי לו שאני לא יודעת איך אז הוא חנק אותי ולחש לי באוזן "פשוט תמצצי אותו, כמו שתינוקות מוצצים אצבע"
הוא פתח לי את הפה ודחף אותו לתוך הגרון שלי ועלה למעלה ולמטה ולאט לאט הרגשתי אותו מתקשה בתוך הגרון שלי תוך כדי שהוא גנח וצעק "כן זונה קטנה תמשיכי ככה"
נחנקתי והקאתי שנייה אחרי שהוא הוציא אותו מהגרון שלי אז הוא נעמד ומשך אותי לרצפה והתחיל לבעוט בי ותוך כדי הוא צעק "תראי מה עשית זונה קטנה! עוד מעט את תנקי את הכל לבד!" ואז הוא שינה את הטון ואמר ברכות "אבל קודם אני רוצה לעזור לך" הרים אותי וזרק אותי על המיטה ואז הוא פתח לי את הרגליים והתחיל ללקק שם שוב ותוך שנייה עלה עלי והכניס את הזין שלו לתוכי, התחיל לרדת לי דם והוא אמר "את אוהבת את זה זונה קטנה שלי?" לא עניתי, רק עצמתי עיניים וקיוויתי שזה ייגמר כבר
הוא חנק אותי ואמר "אם את לא מדברת את כנראה לא צריכה אויר" אחרי שהוא עזב הוא שאל שוב. הפעם עניתי "כן" והוא הפסיק בפתאומיות הסתכל עלי ונתן לי אגרוף למותן, "תשקרי עוד פעם אחת ואני אכעס מאוד את מבינה?" הנהנתי. הוא הרים לי את הרגליים ליד הראש ושוב נכנס, הוא נהיה מהיר בפתאומיות ואז הפסיק. הוא נשכב עלי ואחרי כמה זמן קם ואמר תישארי פה אני הולך להביא לך דברים לנקות את הקיא שלך זונה קטנה. 
אחרי שהוא יצא עליתי במדרגות ורצתי לדלת, פתחתי אותה והוא בא מאחורה וגרר אותי מהשיער בחזרה למדרגות, זרק אותי למטה וטרק את הדלת
אחר כך הוא חזר עם סדין ואזיקון, הוא קשר את יד ימין שלי למיטה הניח את הסדין על איפה שהקאתי ואמר "אין בעיה, את לא חייבת לנקות את זה רק היית אומרת והייתי משחרר אותך מזה, אבל עוד טעות אחת ואני אצטרך לפגוע בך, אני לא רוצה לפגוע בפנים היפות שלך אבל אם תתנהגי ככה שוב לא תהיה לי ברירה"
ואז אמרתי את הדבר הראשון שהוא לא הכריח אותי להגיד
"אז אם אני אבקש ממך לשחרר אותי, אתה תעשה את זה?" הוא חייך, התקרב אליי, חיבק אותי ואמר שהולכים לישון. הוא שכב על הצד וחיבק אותי מאחורה אחרי שהוא נרדם הוא הסתובב לצד השני ואני בינתיים אכלתי את האזיקון כדי לפתוח אותו, פתחתי אותו ורצתי משם בשקט כשהוא עוד ישן. בדרך ראיתי את הדברים שלי ליד הדלת ולקחתי אותם אבל הדלת הייתה נעולה, בסוף יצאתי מחלון קטן שהיה במטבח ופתאום שמעתי אותו צועק
נפלתי מהחלון והתחלתי לרוץ פשוט רצתי כמה שיותר רחוק עד שנפלתי, נכנסתי לסבך שיחים ובכיתי
בכיתי עד שהתחיל להיות אור ואז החלפתי את השמלה שהוא נתן לי בבגדים שלי והתחלתי ללכת. החלטתי שאני לא אומרת את זה לאף אחד, אסור לאף אחד לדעת. בעיקר לא לאמא, זה ישבור אותה.
ראיתי מישהי ברחוב ושאלתי אותה אותה איפה יש תחנת רכבת, היא אמרה לי ושאלה אותי מה קרה אז אמרתי לה שפשוט הלכתי לאיבוד ונבהלתי קצת אז בכיתי, היא ליוותה אותי לרכבת וקנתה לי כרטיס כי הארנק שלי לא היה בתיק. חזרתי הביתה בצהריים ואמרתי לאמא שלי שרבתי עם חברה שלי והלכתי הביתה ברגל

עד היום סיפרתי את זה רק ל4 אנשים אמיתיים 

ואם את רוצה לשאול איך לא שמו לב לשינוי בהתנהגות שלי אחרי דבר כזה זה בגלל שלפני שזה קרה הייתי בדיכאון בכל מקרה, בלי סיבה מסויימת לדיכאון אבל ההבדל היחיד הין לפני לאחרי היה שאכלתי עוד קצת פחות ודיברתי עוד קצת פחות וישנתי עוד הרבה יותר
אבל כולם הניחו שזה פשוט שהדיכאון שלי התגבר ("כולם".. המשפחה שלי... כל השאר כבר ניתקו איתי קשר לפני)

אז זהו
אני באמת ישבתי עכשיו שעה על המחשב ונזכרתי בכל פרט קטן"


זה לא הסיפור שלי.
קראתי אותו באתר בשם סטיפס (אם בא לכם תכנסו חח)
אחרי שקראתי את מה שאותה אחת כתבה..הייתה לי צמרמורת והתחילו לעלות לי מחשבות.
עוד שבועיים בערך יהיה אותו תאריך כמו ביום שניסו לאנוס אותי לפני 4 שנים.
אני די מוציאה את זה דרמטי ואין לי על מה..בכל זאת לא קרה לי כלום חוץ מטראומה.
ניסו לאנוס אותי באשמתי, לא אמרתי את זה לאף אחד אבל לפני שזה קרה אמרתי לעצמי "איזה קטע אם הוא אונס אותי עכשיו" לא כל כך הבנתי מה זה וזה התנקם בי.
אז..מה שקרה לי זה שליוויתי חברה עד חצי הדרך כי התחיל לרדת גשם אז הלכתי הביתה וקצת לפני שהגעתי לבניין שאני גרה בו ראיתי מישהו יוצא מאחד הבניינים או מהסביבה של אותו בניין ומתקדם לבניין שלי.
הוא פתח את דלת הכניסה (עשו שיפוצים באחת הדירות אז השאירו אותה פתוחה) הוא החזיק את הדלת ונתן לי להכנס.
חיכינו למעלית, כשהיא הגיעה נכנסתי ראשונה והוא אחרי, הוא לחץ על קומה 4 ואני על הקומה שלי. הדלת נסגרה.
הייתי עם חצי גב אליו בערך. 
היה רגע של שקט ואז הרגשתי שנגעו בי מאחורה, הסתובבתי עם פנים אליו והסתכלתי עליו.
הוא הושיט יד וניסה לגעת בי, העפתי לו את היד ודחפתי עליו את התיק שלי (היה לי תיק עם עגלה באותו זמן).
אני לא בטוחה אם אני נפלתי או שהוא הפיל אותי אבל הייתי על הרצפה של המעלית מכווצת, ויצא לי פיפי מרוב פחד (פעם היה לי פדיחה לספר את הקטע הזה אבל בסך הכל זאת תגובה נורמלית), עצמתי עיניים והתחלתי לצרוח. היה רגע שהרגשתי שאני מאבדת הכרה לכמה שניות.
וזה נגמר. הדלת סוף סוף נפתחה בקומה 4 הוא בא לצאת, נתתי לו בעיטה והוא קצת נפל החוצה ונעלם.
קמתי על הרגליים ושנכנסתי הביתה בוכה אח שלי שאל אותי מה קרה, אבא שלי התעורר מהבכי שלי והם הלכו לחפש אותו, נשארתי בבית והייתי ליד הדלת, הסתכלתי בעינית כי פחדתי שהוא יחזור.
אמא שלי באה, סיפרתי לה מה קרה והיא עזרה לי להתקלח ולהחליף בגדים.
היו לי פגישות עם היועצת בבית ספר ואחר כך הייתי אצל פסיכולוגית חצי שנה כי כשהייתי הולכת ברחוב הייתי מסתכלת אחורה כל כמה צעדים וכשמישהו היה עובר לידי הייתי נלחצת ומסתכלת על הידיים שלו בלבד, שלא יגעו בי בטעות.
כל שנה שמגיע התאריך של אותו יום מתחילים לי נדודי שינה ואם אני מצליחה לישון יש לי סיוטים.

בלי קשר לזה הייתה תקופה שנה שעברה שאבא שלי היה נוגע בי מאחורה שהוא היה מחבק אותי, סיפרתי רק לחברה אחת וזה הפסיק כמה זמן וחזר על עצמו קצת גם השנה.
כל פעם שאבא שלי בא לחבק אותי אני מתרחקת עם הגוף שלי נותנת לו חיבוק קצר והולכת ממנו מהר.

אם קראתם עד לפה אז....זהו בעצם,
מה שאותה אחת כתבה העלה בי את הזכרון הזה ו...רציתי לפרוק את זה.
אני לא מאחלת את זה לאף אחד.
תשמרו על עצמכם.
תיאוIM ALLuciferרות.
תיאו
14/10/2016 00:33
לעזאזל! למה?!
את לא אשמה. את היית קורבן להתנהגות ברברית ומחרידה של מישהו שהעז לגעת בך מבלי שרצית בזה. והנערה הזו שכתבת עליה עברה סיפור מזעזע. שתיכן קורבנות והדברים האלו משאירים צלקת שאת חווה בצורה יומיומית.
מאחלת לך שהתופעות האלה יעברו, לך ולה. ושהעולם הזה יפסיק להתדרדר.
IM AL
14/10/2016 00:34
קשה גם התיאור שהבאת וגם החוויה שאת נושאת , נשארתי ללא מילים.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: